בניגוד למספר שנים אחורה, קשה מאד למצוא היום עסק מכובד שלא מתחזק אתר אינטנרט. המגזר העיסקי היה בין הראשונים שהבין את הפוטנציאל האדיר של הרשת ויכולתה לחשוף מוצר או שרות מסוים לאין סוף משתמשים ולהגדיל את נתח המכירות במחיר אפסי ביחס לרווח הפוטנציאלי.

יש שיאמרו כי עסק שלא קיים בדף הראשון עבור מונח החיפוש הרלוונטי עבורו כאילו לא קיים כלל, יש תאוריות גמישות יותר שמכלילות גם את הדף השני, על כל מקרה חשיבותו של קידום עסקים באינטרנט היא עצומה.

הנכם מוזמנים לגלוש באתר שלנו וללמוד כיצד תוכלו לעזור לאתר האינטרנט שלכם לצוף מעל המתחרים.

קידום אתרים – למען הגולשים

קידום אתרים – למען הגולשים

קידום אתרים

קידום אתרים – כל מקדם היום חושב לפני שמבצע שינוי באתר רק משום שאולי גוגל לא "יאהבו" את השינוי או אולי גוגל לא ייתן את הקרדיט המגיע לצורת קידום אורגני הזו,

העניין הוא שגוגל נותן עדיפות קודם למשתמשים, קודם כל הוא יצר אלגוריתמים רבים ושונים על פי דעת הרוב, על פי החלטות של גולשים שונים. לדוגמא: ישנו סיגנל של גוגל אשר אומר באם הBounce Rate של האתר גבוה האתר יאבד את המיקום שלו (בצורה קלילה אבל עדיין..)

כלומר באם גולשים רבים מידי נכנסו לאתר ויצאו במהירות רבה מידי כלומר (מן ההיגיון גם כמובן) שהאתר לא רלוונטי לתחומו או לא מעניין מספיק בשביל להופיע ברשימת התוצאות הראשונות.

קידום אתרים
קידום אתרים

פרסום בגוגל – קידום אתרים בסך הכל מודעה עם כמה מילים…?

יחסית, בתיאוריה זה נכון בצורה מדויקת – כמה מילים שמחברות לאתר המפורסם ואנחנו משלמים בצורה ההגיונית ביותר, כסף לכל קליק.

מה שאומר שאם אנחנו רוצים להעלות פרסום בגוגל בצורה קלה אנחנו רק נרשמים, כמה דקות של בירוקרטיה אינטרנטית ואנחנו באוויר אבל נשאלת השאלה באם זה כזה קל למה יש אנשי מקצוע לדבר שכזה?

או שעדיף ש-חברה לקידום אתרים תבצע את ה-קידום האורגני.

הסיבה היא פשוטה, גם פרסום של שלט ברחוב צריך לדעת איך, איפה ומתי. פרסום בגוגל הפך עם הזמן למשהו הרבה יותר מכמה טפסים, פרסום בגוגל מוכיח את עצמו מחדש מול הלקוח וכמובן אל מול הגולשים, כאשר אנחנו מעלים קמפיין בגוגל זהו אינה רק מודעה אלא מודעה איכותית!

אחרת לא רק שהגולשים יכירו בביזיון אלא גם גוגל ומשם לא ייתן לגולשים לקבל את המודעות ה"לא איכותיות" אז איך הופכים פרסום בגוגל כושל לפרסום מכוון למטרה בצורה נכונה?

פרסום בגוגל
פרסום בגוגל

Author

מומחה לקידום אתרים

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר דילוג לתוכן