קידום אתרים הופך במהרה לחלק מאסטרטגיית השיווק של כל אתר בעולם וברובו ככולו הוא מכוון למנוע החיפוש הגדול בעולם – גוגל.

קידום אתרים

קידום אתרים בכלל וקידום אתרים בגוגל בפרט מתפרק ללא מעט אפיקים אבל השורה התחתונה היא אחת,

קידום אתרים נעשה בראש ובראשונה ע"י הקמת אתר איכותי ולא ע"י מרדף מטורף אחרי הסוד לפיצוח האלגוריתם שלו.

בדיוק כמו בכל עסק אחר אם תחפש את "המכה" ולא יצירת שרות יעיל וחווית לקוח טובה סביר להניח שלא תצליח להגיע לאף אחד מהיעדים האלה.

התמקדות באיכות האתר תיגרור אותו למקומות הראשונים בדפי תוצאות החיפוש, התמקדות במנועי החיפוש במקום בקהל היעד ובאיכות המסר תשאיר את האתר שלך מחוץ למירוץ.

נכון שיש כמה "טריקים" לעזור לתהליך אבל קידוד נכון, תוכן איכותי ואתר שמספק לקהל שלו בדיוק את מה הוא מבטיח לספק ישיג לאורך זמן תוצאות טובות יותר אצל צרכניו ואצל מנועי החיפוש.

אתר טוב יותר מזה שמציעים המתחרים הוא זה שינצח במירוץ קידום אתרים בגוגל ובכלל.

שים את עצמך בנעליו של גוגל, טבעי שתרצה להציג בפני קהל המחפשים את האתר הטוב ביותר והרלוונטי ביותר עבור המונח אותו הם מחפשים שהרי זוהי מטרתו של מנוע חיפוש ואי השגתה תעיד על מנוע חיפוש כושל ותרחיק ממנו את המשתמשים.

גוגל בנה את המוניטין שלו כמנוע חיפוש ידידותי שבא לעזור לגולשים בצורה המהירה והטובה ביותר. איכות התוצאות שהוא מציג מקרינה על איכותו שלו.

האלגוריתם שקובע את דרוג האתרים בגוגל הוא סודי ותמיד מתשנה בהתאם לדרך בה הגולשים מחפשים מידע כמו גם בדרכים שיאפשרו לו לזהות בדיוק את אותם אתרים ששמים לעצמם את קידום האתר כמטרה ראשית ולא את הצרכן, בייחוד אלה שמתשתמשים בטכניקות מפוקפקות לעשות את זה. על כן התמקדות באלגוריתם עצמו היא בזבוז משאבים לשאוו.

פרסום בגוגל

חברת גוגל הצהירה בכל דרך שרק אפשר שבכדי לייצר קידום אתרים בגוגל צריך פשוט חייצר אתרים איכותיים עם תוכן מקצועי במסגרת קווי הקידוד שנקבעו כנכונים ביותר לרשת.

הרבה ממנהלי האתרים או מקדמי האתרים נוטים להתבלבל ולשים את הדגש על הטפל ולא על העיקר, כלומר אם גוגל מבקש תוכן ניתן לו תוכן, הרבה ומכל סוג שהוא, גם אסטרטגיה זו מפספסת את כל מהות תהליך קידום אתרים בגוגל. מנועי החיפוש וגוגל בראשם יודעים לזהות תוכן "זבל" ולסווג אותו ככזה, הם לא מחפשים תוכן לשם התוכן אלא תוכן אמיתי ורלוונטי שקהל הגולשים יכול להפיק ממנו תועלת. אותו דבר תקף לגבי טרוף הקישורים, נכון שהרובוטים של גוגל מתרכזים סביב קישורים וכל קישור מזכה את בעל האתר בנקודות אבל גם כאן מדובר בקישורים איכותיים ורלונטיים ולא כאלה שנבנו במטרה לייצר עוד קישורים.

האמת כאמור, פשוטה. עמוד איכותי הוא עמוד רלוונטי למונח החיפוש, בעל תוכן טוב ויעיל, וותק כמו בכל תחום אחר מעיד על צבירת ניסיון, קידוד נכון, טעינה מהירה ובמשםט אחד – עמוד שיוצר חווית גלישה טובה ואיכותית.

קידום אתרים בגוגל אינו דבר פשוט אבל ההוראות כיצד ליצור אותו באות ישירות מפיו של הסוס – "התמקדו בשרות הגולשים וכל היתר יבוא"

Author

מומחה לקידום אתרים

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר דילוג לתוכן