אנו העוסקים בקידום אתרים באינטרנט מתחייבים לנהוג בהתאם לקוד אתי זה כמפורט להלן:1. לפעול לקידום אתרי אינטרנט בדרכים כשרות וחוקיות.2. לפעול לפי רצועת האידיאל של מנועי החיפוש והאינדקסים הקיימים ללא שימוש בטכניקות קידום פסולות.3. בהתאם לדין, חוק, כללים ותקנות כמתבקש מן השימוש במנועי החיפוש והאינדקסים השונים.4. לנהוג בתום לב ובדרך מקובלת בכל הנוגע במתן ייעוץ לקידום אתרים.5. להמנע מהצגת מצגי שווא ו\ או תוצאות סרק המשוללות כל יסוד.6. להמנע מכל פעולה אשר יש בה כדי לסכן את אתר האינטרנט של הלקוח.7. לשמור על כל מידע סודי שיגיע לידינומעת הלקוח כתוצאה מעבודתינו בקידום אתריו, לרבות אי שימוש במידע סודי, מבלי שקיבלנו לכך מראש ובכתב את הסכמתו המפורשת של הלקוח, אלא למטרת קידום האתר.8. לשרת את לקוחותינו ברמת השירות הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על שירות יעיל ואמין, הכל במטרה לקדם את אתר האינטרנט של הלקוח.9. להמנע לחלוטין משימוש בשיטות או בדרכים פסולות ובלתי כשרות לקידום אתרים כפי שמפורט בין היתר ברשימה החלקית שלהלן, שאינה מהווה כאמור רשימה סגורה וסופית:- אי שימוש בקישורים נסתרים לצורך קדום אתרים.
– אי הכנסה של טקסטים נסתרים לצורך לקידום אתרים.
– אי הכנסה של טקסטים ומילות מפתח בכתב זעיר לצורך קידום אתרים.
– אי שימוש בשיטת מיסוך אתרים לצורך קידום האתר.
– אי שימוש בדפי כניסה.
– אישימוש בדפי\ אתרי מראה לצורך קידום האתר.
– אי שימוש בכל שירות של חוות קישורים לצורך קידם אתרים.
– אי הפרה של זכויות יוצרים לצורך קידום האתר.
– אי שימוש בשיטת "זיוף הקלקות" לצורך קידום האתר.
– אי שימוש בתוכן מועתק תוך הפרת זכויות יוצרים או שללא הרשאה מבעל זכויות הקניין במסמך לצורך קידום האתר.
– אי שימוש בתוכנות וכלי עזר ללא רשיון כדין לצורך קידום האתר.אנו מצהירים כי ידועה לנו חשיבות קידום אתרים בהתאם לכללי הקוד האתי הזה ובהתאם לכללים אותם מכתיבים מנועי החיפוש. וידועה לנו כי פעולה פסולה ובלתי כשרה הנוגדת כללים אלה עלולה להסב נזק לאתר האינטרנט של הלקוח.
אשר על כן אנו מתחייבים לנהוג בהגינות וברוח לקוד אתי זה ולספק ללקוח ייעוץ אמין, יעיל ומקצועי במטרה לקדם את אתר האינטרנט של הלקוח להצלחה, להשגים ולרווחים תוך דגש על שביעות רצון הלקוח.כל הזכויות במסמך קוד אתי זה שמורות למנסחי הקוד האתי, אין להעתיק, לצלם, לשכפל ו\ או לעשות שימוש שהוא במסמך זה במלואו ו\ או בחלקו, ללא קבלת הרשאה מפורשת מראש ובכתב מאת מנסחי הקוד האתי.קוד אתי זה נוסח ע"י- יוד בוצר וג'קי סויקיס, ובסיוע משפטי של עו"ד נינה שמחון.
 
 * קידום באינטרנט זה כלל לא משחק ילדים*

Author

מומחה לקידום אתרים

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר דילוג לתוכן