ההבדל בין קידום אתרים מקצועי לקידום אתרים חובבני יכול להיסתכם במיליוני כניסות במקרה הגרוע. כיום קידטם אתרים מקצועי נעשה ע"י מקודדים, מפתחים ומשווקים (כולל בעלי עסקים קטנים המשווקים את העסק של עצמם) חוץ ממבחן התוצאה אין קו ברור המפריד בין אנשי המקצוע לחובבניים. דרישות הסף המינימליות הן עניין במנועי חיפוש ובדרך בה הם עובדים, כישורים טכניים מסוימים כגון הבנה בפרוטוקולים, HTML, יכולת התעסקות בקוד והבנה מסוימת של מה עובד ומה לא. ללא הדברים המינימלים האלה אין שו דרך לעסוק בקידום אתרים ובטח שלא באופן מקצועי. מעבר לכך ישנם כישורים שמתפתחים עם הזמן והם אלה שיוצרים קידום אתרים מקצועי.

א. כישורי רעיונאות מנועי חיפוש מחפשים תוכן. גולשים עורכים חיפושי רשת על בסיס טקסטולי על כן קידום אתרים מקצועי מסתמך על רעיונאות טובה – כתיבה שיווקית המתבססת על שיווק האתר ומכילה את מילות המפתח סביבן נבנה תהליך הקידום. מקדם האתרים צריך לייצר תוכן מקורי ומקצועי גם לאתר עצמו וגם לרשת באופן כללי, בלוגים, הודעות לעיתונות ועוד. כאשר כול הטקסטים "נתפרים" סביב מילות המפתח אבל לא שוכחים לייצג את האתר עצמו באופן שיווקי, כלומר הטקסטים מחפשים למכור את האתר דרך מילות המפתח.

ב. כישורי ניתוח בכדי לדעת אם תהליך הקידום מצליח ומה צריך לשפר, קידום אתרים מקצועי חייב לדעת לעקוב ולהגדיר את התנהגות הגולשים באתר. ניתוחי קידום אתרים מפורטים יכול לחשוף איזה מילות מפתח מביאות משתמשים לאתר ואיזה לא, מה היא איכות התנועה שמגיע לאתר, מה הם האזורים הפעילים יותר ועוד. בלי המידע הזה מקדם האתרים לא יכול לדעת מה עובד כמו שצריך ומה צריך לשפר.מקדם אתרים מקצועי ידע לאסוף את הנתונים הרלוונטיים ולנתח אותם בצורה הנכונה.

ג. צורת עבודה ייתכן וסעיף זה הוא החשוב מכולם כשמדובר בקידום אתרים מקצועי. כל מי שעוסק בקידום אתרים באופן רציני יודע שהוא חייב להישאר עם היד על הדופק ולא להפסיק לקרוא חומר על קידום אתרים וכל מה שקשור אליו. קידום אתרים הוא אחד התחומים הדינמיים ביותר ברשת ובדיוק כשם שמנועי החיפוש לא מפסיקים לשנות ולשפר את האלגוריתם שלהם מקדם האתרים לא יכול להפסיק להתאים את עצמו אליהם. בנוסף לקריאה והתמודדות עם חומר כתוב, מקדם אתרים צריך כישורי תיקשורת טובים, הסיכוי שאדם אחר, גם אם הוא מקדם אתרים מדרגה ראשונה, ידע לעשות את כל הדברים כל הזמן הוא קטן מאד ובד"כ מקדמי אתרים וותיקים יוצרים סביבם סוללה של אנשים שיכולים להשלים את החסר – פיתוח, קידוד, עיצוב וכו'.

Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר דילוג לתוכן