קידום אתרים באינטרנט - לנצח את האתגר

עולמו של פרסומאי או של איש שיווק אינו פשוט וקל כמו שרבים נוטים לחשוב. לא מדובר על עבודה משרדית עם ניירת שיש לארגן או סדר יום ברור ומאורגן מראש בו ידוע מתי מגיעים למשרד ומתי עוזבים אותו אלא על עולם שבו לכל יום יש את ההתפתחויות שלו, את המאבקים שלו, את מדדי ההצלחה והכישלון שלו ואת השורה התחתונה של הבאת תוצאות או אי הבאת תוצאות. כמו בעולם המציאות, גם עולמם של אלו העוסקים בתחום קידום אתרים באינטרנט הוא מורכב ולא פשוט. לכל אתר ולכל דף נחיתה שאותם מעוניין בעליהם לקדם ולהביא לידיעת מקסימום הגולשים האפשרי יש את נקודות החולשה והכשלים המובנים שלהם, יש את החוסרים וההשלמות שצריך לעשות, מבחינה תוכנית ועיצובית, על מנת להביא לאופטימיזציה של האתר מבחינת מנועי החיפוש ויותר חשוב מכך, לגרום לגולשים שיגיעו אליו, כתוצאה ישירה מפעולות קידום אתרים באינטרנט, לרצות להישאר בו, להשתמש בו ואפילו להמליץ עליו לאחרים בדרך קידום פאסיבי ועקיף.
קידום אתרים באינטרנט הוא דבר שמצריך, ממי שמעוניין לבצע זאת בצורה מקצועית, איכותית ואפקטיבית, שימוש במגוון יכולות וכישורים בתחום האינטרנט והעולם הווירטואלי הדינאמי והמשתנה תדיר. מעבר לקידום אתרים באינטרנט בצורה של פרסום ממומן וקמפיינים פרסומיים בתשלום, יש הרבה מאוד אפיקים נוספים בהם אפשר לנקוט ולאורם אפשר לצעוד על מנת להביא את האתר של כל אחד ואחת לדף הראשון במנוע החיפוש, אם לא לאחד מהמקומות הראשונים בתחום הפעילות הרלוונטי. בעזרת שימוש במילות מפתח ממוקדות נושא ותחום, בעזרת העלאת תכנים ומלל מעניינים ומוסיפי ידע, עניין ואטרקטיביות, ובעזרת שימוש באמצעים פופולאריים כמו אתרי מדיה חברתית ורשתות חברתיות, פרוצדורת קידום אתרים באינטרנט הופכת ללא רק יעילה ואפקטיבית יותר, אלא למהנה ומאתגרת הרבה יותר.
לא חסרים היום כלים למימוש קידום אתרים באינטרנט ולכל עסק וארגון יש את המסלולים האפקטיביים והמתאימים לו ביותר ולכן מומלץ, בדיוק כמו במצבים של סתימה בכיור, קצר חשמלי או עניין פיננסי שבוער לפתור, להיעזר ולהתייעץ עם בעלי ידע, ניסיון ומוניטין בתחום, ובמקרה הזה עם אנשי מקצוע בתחום קידום אתרים באינטרנט.

קידום בגוגל - מנוע להתקדם איתו

 

מעטות המילים שמצליחות למצוא את דרכן אל לב הקונצנזוס האנושי ולהפוך לבעלות משמעות כה רבה עד כי נדמה שהיו איתנו לנצח ואחת מהן היא, ללא ספק, המילה גוגל (google) שהפכה משם של חברת אינטרנט בעלת מנוע חיפוש מהיר ואיכותי למילה המתארת את דור הווב 2.0 ואת עולם האפשרויות, הבאמת בלתי מוגבלות, שמגולם באינטרנט המודרני ומאפשר למצוא כל דבר, בכל מקום ובכל זמן שרוצים. כפראפראזה על המשפט משירו של פרנק סינטרה ז"ל "ניו יורק", אם תצליחו בגוגל, תצליחו בכל מקום. למה הכוונה במונח להצליח בגוגל? הכוונה היא, כמובן, ביכולת לבצע, בצורה מושכלת, נבונה ולאורך זמן, קידום בגוגל כך שהאתר שלכם יבלוט לעין כבר מרגע היוודע התוצאות של הקלקת בקשת הגולש וכבר בעמוד הראשון שייפתח בפניו. ישנן הרבה דרכים לבצע קידום בגוגל ורובן, ככולן, אפשריות גם למי שאינו עוסק בתחום למחייתו ואינו בעל מקצוע שמוכשר ולומד את התחום מדי יום ביומו, אך, כמו בכל תחום התמחות מקצועי אחר, ככל שיכולותיו וכישוריו של האדם מתאימים יותר לאופי הפעולה, כך מידת ההצלחה, מהירותה וזמן הישרדותה, עולה ומומלץ, לכל מי שמעוניין לבצע פרוצדורת קידום בגוגל שאיננה מבוססת על קמפיינים משולמים או על פעולות ממומנות, שזמן התמשכותם מוגבל ושהגולשים רואים בהם פעילות מסחרית גרידא, אלא פעולות קידום אורגניות ומבוססות תוכן, שימוש במילות מפתח והוספת אלמנטים מגבירי אופטימיזציה של מנועי החיפוש, להיעזר בחברות המתמחות בפעולות קידום בגוגל או ללמוד כיצד ניתן למקסם את יכולות ואת נתוני האתר כך שיהיו אידיאליים ואופטימאליים לכך.
על מנת לבצע קידום בגוגל אין מניעה להשתמש גם בדרכים עקיפות לשם השגת הדבר ולמה הכוונה? הכוונה היא לשימוש במדיות שונות, כמו רשתות חברתיות, אתרי בלוגים ופוסטים, אתרי שיתוף ודומיהם על מנת לשלב את כתובת האתר שלכם בצורה סולידית ושאיננה בוטה או נוגדת את כללי הקידום הראוי במנועי החיפוש, כללים עליהם מחיל מנוע החיפוש גוגל סנקציות לא נעימות.
לסיכום, לא משנה כיצד לעשות זאת, החשוב ביותר הוא לעשות זאת ומוטב מוקדם מאשר מאוחר. אם אתם בעלי אתר או מעוניינים לקדם רעיון, אתר או מוצר כלשהו תתחילו לגגל את זה הלאה כי קידום בגוגל משמעותו אחת היא, הצלחה.

חייגו להצעת מחיר דילוג לתוכן