הגיע הזמן להתקדם

האתר שלך לא מופיע בדף הראשון בגוגל ואינך מבין למה? כבר למעלה מעשור שאנו מסייעים לעסקים רבים בישראל להתקדם, לצמוח ולהגדיל את רווחיהם. אם יש לעסק שלך אתר, זה לא בהכרח אומר שרואים אותו:

50% מהגולשים עוצרים בתוצאה החמישית בגוגל ופחות מ5% מהגולשים עוברים לדף התוצאות השני.

האתר שלך לא בעמוד הראשון בגוגל ואין לך מושג למה?
קידום אתרים בא במטרה להפוך את אתרך למזמין, מהיר ונוח לשימוש. תהליך קידום האתר יאפשר לך לטפס גבוה בלוח התוצאות לעבר הדף הראשון ולהגדיל את כמות הכניסות וההכנסות.

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולארי בעולם ולכן קיימת תחרות רבה על המיקומים בתוצאות החיפוש. כשאנו מקדמים אתר, אנחנו שמים את הדגש על שני חלקים עיקריים: קידום על האתר (On site) ומחוצה לו (Off site).
לידיעתך, המומחים שלנו הינם בוגרי ממר"ם, בעלי תארים אקדמיים וניסיון אדיר בתחום בניית אתרים וקידום אתרים.

הטיפ הראשון שלנו: חלק חשוב מאד באתרך הוא רמת הביצועים שלו בעיני גוגל. לבדיקת ציון אתרך בגוגל אונליין, אנא הזן את כתובת האתר ולחץ "בדוק".

הרעיון הכללי בקידום אתר הוא להיות מספר אחד בתוצאות החיפוש ואף להופיע בדף הראשון במנועי חיפוש.

רבות ההשערות לגבי מהות האלגוריתם (שיטה חישובית כל שהיא) של מנועי החיפוש כגון גוגל ייהו ובינג, הנושאים שנראה שכל המקדמים בעולם מסכימים עליהם כגורמים מרכזיים בקידום אתרים הם :

מהו Google?
גוגל (Google) הוא מנוע חיפוש הנמצא בבעלות חברת Google. זהו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר כיום באינטרנט‏‏‏‏[2], המטפל בכל יום במאות מיליוני בקשות למציאת תוכן באתרי אינטרנט וזוכה למאות מיליוני מבקרים[3]. שם מנוע החיפוש (ושם החברה) הוא שיבוש של המילה גוגול המייצגת את המספר 10 בחזקת 100 (הספרה 1 ובעקבותיה מאה אפסים), כרמיזה לכך שמנוע החיפוש יכול להתמודד עם כמויות אדירות של מידע.
אלגוריתם מנוע החיפוש הומצא על ידי לארי פייג' וסרגיי ברין בשנת 1997. האלגוריתם נקרא PageRank ומדרג את סדר הופעת הדפים על פי כמות הדפים המקושרים אליהם.

גוגל היום הינו מנוע החיפוש החזק והגדול ביותר בעולם ומספק מידע למאות מליוני גולשים ביום לפי מילות מפתח למגוון מדהים של אתרים.
גוגל כמנוע חיפוש מחזיק את רוב המידע של כל האתרים הנגישים בעולם בבסיסי המידע שלו ומציג תוצאות חיפוש בהתאם למגוון מערכות המייגות ומתאימות מידע לבקשת חיפוש (שאילתא)

קידום אתרים באמצעות מאמרים הינה השיטה הטובה ביותר והנכונה ביותר עבור בעל עסק הרוצה והמעוניין לקדם את אתרו בצורה הבריאה ולמנוע עונשים מיותרים ממנועי חיפוש כגון גוגל על שישמו בשיטות לא נכונות.

מחקרים מראים כי ככל שהנושא של המאמר קרוב יותר לנושא המקודם גוגל ושאר מנועי החיפוש מקנים זכות ועדיפות גבוהה לאותו קישור היוצא מדף המאמר לאתר העסק.

אותם קישורים אמורים להוות עוגן מרכזי קידום דרך מאמרים במגוון רחב ככל האפשר.

SEO-RULES שמה לעצמה מטרה לעזור לעסקים לקדם את עצמם דרך מאמרים בצורה הכי איכותית ומקצועית ולמנוע מאתרים ליפול במנוע החיפוש כאשר הקידום מופסק.
מקדמים רבים עובדים בשיטות הנקראות BLACKHAT אשר מפציצות את גוגל בצורה לא נכונה בקישורים לא מתאימים ומפורומים רבים העלולים להימחק בכל רגע נתון ולהעלים את כל הקישורים לאתר הלקוח ובכך לאבד את הקידום שבוצע עבורו.

Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר דילוג לתוכן