אנו מאמינים שבאמצעות פרסום אתרים באינטרנט ,ויהיה אתרך אטרקטיבי ככל שיהיה ,כל עוד ואיננו מפורסם במנועי חיפוש משמעות הדבר הוא אם אינך מקודם בעמוד הראשון משמע שאינך קיים.

הפתרון : פרסום אתרים במנועי חיפוש (SEM)

פרסום אתרים במנועי חיפוש והדגש בגוגל – כך שאתרך יופיע בראש תוצאות החיפוש.
תופעת קידום אתרים בגוגל תופסת תאוצה מיום ליום כך שנתוני הפרסום מראים כי גוגל בתקופת מיתון זו איננה נפגעת כלל אלא ההפך.

ישנם ברשת מיליוני אתרים ואתה אחד מהם ואין סיכוי שמישהו ימצא אותך שם,אלא אם תקדם ותפרסם את אתרך וככה תקבל קדימות לאתרך וכל מי שיחפש אותך תחת מילות החיפוש הרלוונטיות לך ימצא אותך.בניית אתר הוא שלב ראשון לפרסום העסק.השלב השני הוא פרסום האתר.
אתרך הוא כרטיס הביקור שלך אשר מופיע ברשת 24 שעות ביממה ולכן חשוב שהוא יופיע במקום הראוי לו שזה במנועי החיפוש היכן
שמחפשים הכי הרבה.סיפורי ההצלחה הם רבים וממשיכים.כיום,עליך להזדרז ולפרסם את אתרך משום שמתחריך מופיעים ומרוויחים מההקלקות ומהפניות של הגולשים.

כמה עובדות חשובות שכדאי לדעת על פרסום אתרים
כ 80% מהגולשים בישראל משתמשים במנוע חיפוש הגדול והמוביל גוגל כדי לחפש מידע באינטרנט.
כ 75% מבתי אב בישראל מחוברים לאינטרנט.
רוב הגולשים המחפשים מידע במנועי החיפוש לא עוברים לתוצאות החיפוש שבדף השני.
מספר הגולשים המבלים וגולשים באינטרנט גדל פי 2 ממספר האנשים המבלים את זמנם מול הטלוויזיה.
אחוזי תקציב הפרסום במנועי החיפוש גדל ועולה מעת לעת יותר משנים עברו בשל חשיבותו
היום כל בעל עסק או חברה יודע שאם איננו מקודם במנוע חיפוש משמעות הדבר הוא שאיננו קיים
פרסום ממוקד.אחת ממטרות השיווק והפרסום היא שהמסר יגיע לאנשים הנכונים והרצינים ולא לפלך אוכלוסיה שהמפרסם איננו רוצה לפנות אליו.באמצעות פרסום וקידום במנועי החיפוש,המפרסם נמצא בכל זמן שהוא מגדיר מראש,והגולשים הם אלו שמחפשים אותו במנועי החיפוש ולא הוא אותם.זה הופך את הודעת הפרסום לממוקדת מאד ואפקטיבית.
זמינות.המפרסם נמצא 24 שעות בפרסום במנוע חיפוש.ככה,שאם נכנס גולש בכל זמן נתון במשך היום או הלילה,תמיד יוכל הגולש לראות את המפרסם זמין .
גמישות.ניתן לשנות ולהחליף מילים בכל עת בזמן הפרסום.ניתן לשנות את תיאור האתר והכותרת.ניתן לשנות את המיקום של המפרסם מהמקום שהוא מפרסם ולשרג את מיקומו בכל עת.

פרסום אתרים הוא רק צעד אחד וחשוב מתהליך פרסום אתרך במנועי חיפוש. באמצעותנו תוכלו להנות ממגוון שירותי שיווק ופרסום במנועי חיפוש אשר יקדמו ויגדילו את חשיפתכם וכמות הגולשים לאתרכם.
באפשרותכם תוך זמן קצר לבנות אתר יפה מאד, מאתגר ומושך דרכנו ולפרסם במנועי החיפוש בישראל כמו MSN, נענע, וואלה, תפוז, נטקס וכמובן גוגל. תוכלו להעזר בשירותינו ולקדם את אתרכם במנועי חיפוש בתוצאות אורגניות או בתוצאות חיפוש שהם אינדקס לחילפין.
ישנם לא מעט דרכים עבור פרסום אתרים ברשת, הן פרסום במנועי חיפוש, כתיבת מאמרים, החלפת קישורים ועוד. תוכלו מרגע זו תוכלו להגיע למאות גולשים מופולים וממוקדים והיו נוכחים בתוצאות החיפוש ראשונים באמצעות קידום אתרים מקצועי.

עדיין מתלבט מהי דרך הנכונה לפרסום אתרך, אנו נשמח לייעץ לך ללא התחייבות על שירותי השיווק ופרסום אתרים ברשת.

Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר דילוג לתוכן