הדחקת אזכורים שליליים

הדחקת אזכורים שליליים מגוגל

סקרים הוכיחו שאנחנו מחפשים במנוע החיפוש מידע על אנשים, לא פחות מאשר מידע על מוצרים או שירותים. מנוע החיפוש Google' ש- 90 אחוז מהחיפושים בישראל נערכים עליו, הוא המקום העיקרי בו יתחילו לחפש עלייך באינטרנט, ומסיבה זו, האופן שבו תוצג שם יהווה את הבסיס של המיתוג האישי והתדמית שלך באינטרנט.

ניהול מוניטין שלילי

אין דבר חשוב יותר מהשם המלא שלכם, או שם המותג אותו אתם מייצגים. לקוחות פונטציאליים יקישו באינטרנט את שמכם פגישה עסקית. מעסיקים פוטנציאלים יחפשו את אתכם בגוגל לפני ראיון עבודה, ואפילו הבחור או הבחורה איתם קבעתם לדייט יבדקו מה כתבתם או כתבו עליכם ברשת.
בעזרת ידע נרחב ב- SEO והכרת זירת האינטרנט הישראלית, נוכל להשפיע אל תוצאות החיפוש של שמך בגוגל ולהפוך אותו לרלוונטי בהקשרים חיוביים.

ניהול מוניטין ברשת

נעשה זאת על ידי:

• החדרת תכנים חיוביים בשמך בתזמון נכון במקומות אסטרטגים ומקודמים בגוגל.

• פניה לבעלי האתרים בהם מופיעים האזכורים השליליים (במקרה של לשון הרע, הכפשות והשמצות לא מבוססות, חשיפת פרטים מזהים וכו').

הדחקת אזכורים שליליים היא פעולה שתוצאותיה יבואו לידי ביטוי בדרך כלל רק לאחר תהליך שעלול להימשך תקופה ממושכת, ולכן כדאי לך להתחיל אותו מוקדם ככל האפשר. במסגרת השירות תקבל דו"ח חודשי המפרט על כמות החיפושים על שמך בגוגל, מספר העמודים בהם הוא מופיע באינטרנט ועדכון בכל פעם שיש עלייך אזכור חדש. דו"ח זה יעזור לך בניהול המוניטין והתדמית שלך באינטרנט.

השם שלך זה אתה – ואין לך דבר החשוב ממנו.

Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר דילוג לתוכן