מעל ל-2.6 מיליון תוצאות כאשר מקלידים בגוגל את המונח "הקמת אתרים" ודבר זה רק מוכיח עד כמה צפוף שם, במנוע החיפוש הגדול והמשמעותי ביותר בעולם, ועד כמה היכולת להיות בולט מעל כולם ולהימצא בתוצאות הראשונות ובדף הראשון היא קשה ומסובכת. באמצעות חברה המיומנת בכל תחום הקמת אתרים וניהול התוכן שלהם, תוך ראייה נרחבת ומקיפה של הניואנסים המקצועיים השונים, של דרכי התמודדות עם מכשולים שמערימים מנועי החיפוש על התחכמויות וניסיונות להערים עליהם ובעיקר תוך בנייה נכונה והגיונית של דפי האתר והתכנים של כל דף ודף, יכול כל עסק חפץ חיים והצלחה למצוא אותם ביתר קלות ובפחות מאמץ והשקעת זמן, אנרגיה ומשאבים שאותם יכול היה לרתום לאפיקי מכירה ושיווק אחרים.
התורה של הקמת אתרים היא לא תורה שקשה ללמוד אותה או לרכוש אותה באם משקיעים זמן וסבלנות, ורבים מאלו הפועלים בתחום זה הם צעירים בעלי השכלה פורמאלית בסיסית או מועטה, אך, הסכנה שבבנייה ובהטמעה לא נכונה של האתר הנעשית על ידי חובבנים או מתחילים בעלי הבנה מוגבלת וניסיון מוגבל בכל הנושא של הקמת אתרים לצרכי שיווק ומכירה, יכולה להיות פטאלית ובעלת משמעות הרסנית שתעלה פי כמה וכמה מהעלות שתיחסך לאותו בעל אתר באם יבחר באותם צעירים או באותה חברת הקמת אתרים המתיימרת לעשות הכול במחירי הפסד.
אתר האינטרנט הוא חלון הראווה של העסק וכרטיס הביקור שלו ולכן החשיבות הפונקציונאלית היא אחת מהחשובות ביותר בתחום. הקמת אתרים חייבת להיות מחושבת וממוקדת לפרטי פרטים כך שכל אינפורמציה רלוונטית תימצא בהם, כל בידול חשוב יהיה ברור ובולט וכל מוצר אטרקטיבי או ייחודי ימצא את המקום הייעודי והמוגדר שלו. הקמת אתרים ועיצובם הם, ללא ספק, סוג של אמנות ואלו המתמחים בכך, בין אם מדובר על חברה העוסקת בתחומי הקמת אתרים או בפרילאנסים מיומנים ובעלי פורטפוליו עשיר ומגוון, יכולים להיחשב ולראות עצמם כאמנים לכל דבר ועניין. אתר עולה לאוויר ונועד להישאר שם ובתודעה הקולקטיבית לשנים רבות וארוכות, הקמת אתרים הנעשית בדרך הנכונה, תמקסם את הסיכוי הזה ותהפוך אותו לריאלי ולמציאותי יותר.

למה חשוב קידום אתרים בגוגל?

התשובה היא פשוטה ומעטות המילים שמצליחות למצוא את דרכן אל לב הקונצנזוס האנושי ולהפוך לבעלות משמעות כה רבה עד כי נדמה שהיו איתנו לנצח ואחת מהן היא, ללא ספק, המילה גוגל (google) שהפכה משם של חברת אינטרנט בעלת מנוע חיפוש מהיר ואיכותי למילה המתארת את דור הווב 2.0 ואת עולם האפשרויות, הבאמת בלתי מוגבלות, שמגולם באינטרנט המודרני ומאפשר למצוא כל דבר בתנאי שהוא שם.
ישנן הרבה דרכים לבצע קידום בגוגל ורובן, ככולן, אפשריות גם למי שאינו עוסק בתחום למחייתו ואינו בעל מקצוע שמוכשר ולומד את התחום מדי יום ביומו, אך, כמו בכל תחום התמחות מקצועי אחר, כדאי לפנות למקצוענים, קידום אתרים מקצועי יביא תוצאות טובות תמיד, וברוב המיקרים יחסוך כסף לאלה שמנסים לעשות קיצורי דרך ולהוזיל את עלויות הקידום.

אתרי תדמית

אתר תדמית משמש ככרטיס ביקור שלכם, ומאפשר לקבל חשיפה והתרשמות ראשונית, ללמוד אודותיכם למצוא אותכם בקלות, ואף ליצור איתכם קשר.


דפי נחיתה

דפי נחיתה – דף שמוקם במטרה למקד את הגולשים למסר ספציפי ולהניע אותו לפעולה(השארת פרטים ליצירת קשר, הרשמה או רכישה),דפי נחיתה יוצרים אחוזי המרה(לקוחות שביצעו את הפעולה/השאירו פרטים) גבוהים מהפניה לאתר.


אתרי קטלוג ותוכן

אתרי קטלוג הם חלון ראווה של בית העסק, באתר קטלוגי ניתן לצפות בכל המוצרים בבית העסק באופן נוח נעים ושוטף, לבצע חיפוש למוצרים לקבל פירוט מלא מקיף ועדכני לכל מוצר ולהתעדכן במידע או במוצרים ושירותים חדשים.


אתרי מסחר

למסחר אלקטרוני באינטרנט יתרונות רבים, קלות הרכישה בלחיצת כפתור, הגישה הלא מוגבלת והמידית, הזמינות מכל מקום ובכל זמן, החשיפה לכל מגוון המוצרים, יכולת החיפוש ההשוואה ולימוד כל המידע על כל מוצר. 


אתרים רספונסיבים

אתר רספונסיבי הוא אתר שמותאם אוטומטית למבנה המסך עליו הוא מוצג, יתרונות אתר רספונסיבי הוא שמכל מכשיר ניתן להשתמש באתר בצורה מושלמת.


אפיון

השלב הראשון הוא הבנת מהות האתר, ושרטוט של איך האתר יראה ואיפה כל דבר ימוקם, בהתאם למטרות אותם הוא אמור להשיג, השלבים והתהליכים חשובים ליצירת אתר מוצלח ויפה. 


עיצוב

לאחר גיבוש אסטרטגיה עיצוב האתר מורכב מתהליך של מחקר והבנה החל מהזהות הקיימת, ועד התאמה למסר שהאתר אמור להעביר לקהל היעד.


חווית משתמש

חווית המשתמש היא זאת שתגרום ללקוח להנות מהגלישה להישאר יותר באתר ולהתמצא מיד באתר.


פיתוח

פיתוח האתר בצורה מקצועית תוך שימת דגש על כל התהליכים חשוב לתוצאה מושלמת שתתן תמורה להשקעה ויותר מכך תעודד את המשך עדכון האתר השוטף במהירות ובקלות, מה שכמובן יניב תוצאות.

צור קשר עכשיו לקביעת פגישת הכירות והדגמה ללא התחייבות

Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר דילוג לתוכן